08-511 700 77
LOGGA IN
Medarbetare >
Kund >
KONTAKTA OSS
Formulär >
JOBBA HOS OSS
Intresseanmälan >

Tveka inte att höra av dig!

HygienGruppen AB
Tallhammarsvägen 11
186 33 Vallentuna
Telefon 08-511 700 77
info@hygiengruppen.se


KONTAKTPERSONER
 
Stefan Berggren, VD
070-619 59 22
stefan.berggren@hygiengruppen.se
 
Sven Nyberg, Försäljningschef
070-301 49 11
sven.nyberg@hygiengruppen.se

Håkan Groschopp, Hygiensäljare
070-382 59 22
hakan.groschopp@hygiengruppen.se

Tony Wrangell, Hygiensäljare
070-690 59 22
tony.wrangell@hygiengruppen.se

Mattias Lindh, Hygiensäljare
070-696 59 22
mattias.lindh@hygiengruppen.se

Joachim Bengtsson, Hygiensäljare
070-301 59 22
joachim.bengtsson@hygiengruppen.se

John Gunnarsson, Hygiensäljare
070-677 59 22
john.gunnarsson@hygiengruppen.se

Daniel Fischer, Hygiensäljare
070-653 59 22
daniel.fischer@hygiengruppen.se

Peter Sandberg, Hygiensäljare
070-549 59 22
peter.sandberg@hygiengruppen.se

Hans Wiberg, Hygiensäljare Väst
070-620 59 22
hans.wiberg@hygiengruppen.se

Asghar Bhali, Arbetsledare Städ
073-684 55 56
asghar.bhali@hygiengruppen.se

Ammi Engvall, Administratör
070-374 19 22
ammi.engvall@hygiengruppen.se
VI STÖDJER KAMPEN
FÖR RENT VATTEN
Rent vatten är en väsentlig del i allt hygienarbete och en förutsättning för liv och hälsa. HygienGruppen stöder kampen för att främja tillgången till rent vatten i tredje världen.
Vårt stöd för denna fråga kommer att utvecklas. Idag fokuserar vi på att lyfta fram organisationer som har utvecklade program för att verkligen göra skillnad.
 
Läs mer >

Hygiengruppen AB, Tallhammarsvägen 11, 186 23 Vallentuna | Tel. 08-511 700 77 | info@hygiengruppen.se